“Bir şeyi başarmanın en iyi yolu yol göstermekten geçer. Hayatımdaki başarılara başarı katmakta yardımcı olan Laptop Milyoneri’ne sonsuz teşekkürler olsun. Her zaman vardı ve var olacaktır.”

– omercansuay

“Kitabı aldım bana ışık kaynağı oldu, ​teşekkürler @laptopmilyoneri.”

– free_young_35

“Kitabı halen daha okuyorum resmen beyin açıyor her şey için çok teşekkürler emeğinize sağlık. Kitabınızı okuduktan sonra kendi işimi kurmaya da karar verdim ve sizden öğrendiğim birçok bilgiyi birleştirerek bir online ayakkabı mağazası kurdum. Aklımda olan birçok iş planından birisiydi. Ben size tekrar teşekkür etmek istiyorum.”

– hamzacetn

“Akşam bir araştırma yaparken farkettiğim bir şey vardı. Gerçekten başkaları sadece bir yöntem ile para kazanmanın yolunu minimum $37’dan paylaşırken siz bunca yöntemi sadece 99 TL ile paylaşıyorsunuz ve bu bilgiler altın değerinde. Çok eğitici ve öğretici bir kitap. İyi ki karşıma çıkmış, iyi ki alıp okumuşum.”

– cereniyigun

“İyi sabahlar. Kitabı dün bitirdim. Aklımda en çok kalan kavram, “zamanını değil ürün sat” oldu. Keşke bu düşünceyle 15 yıl önce karşılaşsaydım. Tabi hiç karşılaşmamaktan iyidir. Bu saatte beni uyutmayan düşünce, Türkiye’de nereden başlamalıyım. Sizden daha fazla şey öğrenmek istiyorum. Kitabınız çok faydalı oldu. Güncel iş fırsatlarıyla ilgili başka bir kitabınız olursa onu da okumak isterim. Teşekkürler.”

– yenibeyincom

“Aksel selam, kitabın sadece ilk ünitesini bitirmiş olmama rağmen inanılmaz bir şekilde ufkumun genişlediğini, bakış açımın değiştiğini fark ettim. Tam da üniversitenin 2. yılında bu kitabı keşfetmiş olduğum için çok mutluyum. Bu kadar düşük bir fiyata bana böyle değerler kazandırdığın için minnettarım.”

– ahmethakanortacbayram

“Kitabınızı aldım, çok iyi ve yararlı bir kitap.”

– milyoner.yolculugu

“Kitabınızı satın aldım, kitabınız sayesinde birkaç fikir geldi aklıma işimizi büyütmek için, size çok teşekkür ediyorum.”

– isabest

“Kitabınız harika idi, her sayfasından zevk alarak okudum. Bu bilgileri bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler. ”

– aydin.simsek

“Kitabınızı satın aldım. İnsanlara bu şekilde bilgi verip destek olduğunuz için çok teşekkür ederim.”

– bsbyk_isa

“Başarılı ve faydalı içerikler üretiyorsun. Ne kadar katma değer ürettiğini görüyorum. Değerli işlere imza atıyorsun. Emeğine sağlık.”

– mustafaelgunme

“Kitabınızı okuyorum Aksel bey, bir an önce bitirip kitabınızı uygulamaya geçmek için sabırsızlanıyorum.”

– brkdgc

“Kitabınızı bitirdim gayet anlayışlı, akıcı, ve güzel. Beğendim.”

– mynameisridvan

“Kitabınız gerçekten çok güzel. Sözü yormayacağım. Kısaca gözümüzün önünde olan fırsatları kitap iyice gözüme gözüme soktu. Yakında inşallah uygulamaya geçeceğim. Teşekkürler.”

– akbulutum025

“Merhaba ben kitabınızı bitirdim öncelikle kitabı çok beğendim çok şey öğretiyor kitabın gidişatı baya iyi okuyanların başarı hikayelerininde kitapta bulunması güzeldi ve sizin başarı hikayeniz de baya hoşuma gitti açıkçası. Neyse şunu söylemeliyim son 5 yılda belki de hayatımda harcadığım en iyi paraydı daha doğrusu kendime yaptığım en iyi yatırımlardan biriydi. Bunlar dışında kitaptan öğrenip yapmayı aklıma koyduğum yöntemler E-kitap Twitter Fiverr ve Lokal işyeri pazarlaması bunlar benim aklıma yatan şeyler önümüzdeki yaz bunlara başlamayı düşünüyorum bir sonraki yaz olmasının sebebi de şu an yeterli ortam ve durumun bulunmaması bu sene boyunca gerekli durumu oluşturabilmek için çalışacağım daha sonra sizin tekniklerinizle istediğim hayat için gerekli ortamı hazırlamaya sağlayacağım. Öğrettikleriniz için teşekkür ederim.”

– _byvictory

“Aksel selam. Eğitimini birkaç gün önce aldım. Oldukça iyi ve kaliteli veriler mevcut. Kafamda bir ışık yaktın. Çok sağol. Alternatif yolları ve detayları görmemi sağladın. Gayrimenkul işindeyim. Uzun zamandır işler yolunda gitmiyor. Ve ofisi kapatmaya karar verdim. İzmir’de olan yaşantıma devam etmek için ofisteki işlerimi 60 gün içinde tamamlayarak İzmir’de yine gayrimenkul işimi devam ettirmek istiyorum. Gösterdiğin yöntemler bana umut oldu. Desteğin için teşekkür ederim.”

– mustafaelgunme

“16 yaşında bir girişimciyim. Kitabınızı aldım ve büyük bir zevkle denilenleri yapıyorum. Sırf 1. bölüm bile daha fazla paraya değer. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim, sevgilerimle.”

– gaziuls

“E-kitabınızı alıp okudum ve bana harika fikirler kazandırdı. İnternet girişimciliği konusunda sizden öğrenecek çok şey var.”

– th_exporter

“Merhaba Aksel bey kitabınızı okudum çok faydalı içerikler var ve en önemlisi ise içinde emek var kitabınıza söyleyecek söz bulamıyorum tek kelimeyle mükemmel. Yeni bir kitap çıkarırsanız lütfen benim de haberim olsun.”

– canercan

“Herhalde kitabın içeriğini görmeyenler fiyatı yüksek demiş. Bence 200 TL bile olsa alınır. Ve güvenilir. Kitabı aldım not alarak devam ediyorum. Sadece hangisine daha yatkın olduğumun farkına vardığımda adım atacam ve inşallah gerekli malzemelerde hazırlanıyor (laptop alma ve eve internet çekme gibi) Aksel beye güveniyorum.. Kendisini ne gördüm ne konuştum sadce kitabını alarak görmeden tanıdım kendisini.”

– onur.berkcan

“Merhaba Aksel, kitabını satır satır okudum ve gayet güzel fikirler var. Teşekkürler. Senden bir konuda fikir almak istiyorum. Yardımcı olursan sevinirim…”

– ömerfarukgün

“Aksel bey size nasıl teşekkür etsem azdır. Sizin verdiğiniz ilham ile 1 ayda tam 32.000 TL kazandım. Daha dün açtım ve ne yapacağıma son derece eminim beni aydınlatan sizdiniz teşekkür ederim.”

– berat.acelya

“Aksel kitabını aldım. Umarım başarılı olurum. Desteğin için teşekkürler. Ben de senin gibi güvenlik görevlisi olarak çalıştım 10 yıl. Şimdi ekonomik özgürlüğü kazanma zamanı.”

– mustafakarakaya

“Merhaba kitabınızı 3 defa okudum ve bir şey söyliyimmi siz bir harikasınız ve bir karar aldım ne iş yapacağımı buldum hatta dün kendime şirket açtım yapacağım işi de söyleyeceğim ama başarılı olduktan sonra söyleyeceğim. Beni aydınlattığınız için teşekkür ederim çok yakında görüşmek üzere…”

– yigitonur.acelya

“Merhaba şu an kitabınızı alıp okumaya başladım. Okudukça okuyasım geliyor. Kafamda bulunan tüm soruların cevaplarını rahatlıkla görebiliyorum. Bir an önce kitabı bitirip başlamak istiyorum.”

– qnypinar

“Merhaba, kitabınızı okuyorum detaylı bir şekilde her okuduğum bölümü araştırıyorum. Şuan daha bitiremedim. Ama faydası olacağını ilk sayfalardan itibaren hissettim. İnşallah sonunda hedefim olan Online ticaret ve bazı internet işlerini (şu an gizli hedef ondan bazı işleri dedim. başarırsam paylaşıcam sizlerle) güzel bir şekilde yapacağımdan eminim.”

– onur.berkcan

“Öncelikle kitabınızı alalı 13-15 gün oldu daha yeni firsat bulup okuyabildım.. Cidden cok acıklayıcı olmus tesekkurler.”

– erentutuncu

“Selamlar. Kitabınızı aldım yarısını okudum ve ara ara göz gezdirdim. Bilmediğim bir dünyanın içine girmiş gibiyim. Yolu sayenizde öğreniyorum. Size sorum: Bu kitabın devamı niteliğinde ya da başka bir kitabınız çıkacak mı? Çıkarsa ilk müşterisiyim 🙂 Saygılar emeklerinize sağlık.”

– ege_taha_batu

“Merhabalar Aksel bey kitabınızı satın aldığımdan beri yoğunluktan dolayı ara ara okuma fırsatım oldu maalesef fakat gerçekten bana farklı bakış açıları kazandırdığını söyleyebilirim. Bundan sonraki hedeflerime ilerleyen süreçte sizin kitabınız sayesinde hem ekonomik ek gelir kaynağı elde etmemde hemde bakış açımı zenginleştirmemde bana yardımcı olduğunuz için sizlere teşekkür ederim. Sevgiyle kalın başarılarınızın devamını diliyorum takipteyiz.”

– alpanumut

“Kitabınızı aldım ve ilk olarak e-kitap bölümünü tamamlayarak wordpress ile ilk kitabımı tamamlamaya çalışıyorum. Kitabınızda anlattıklarınızın içinde çok değerli bilgiler var umarım daha nice çok kitap çıkarırsınız. :)”

– basarivarsasendevarsin

“Kitabınızı okudum ve şimdi de özetini çıkarma işlemi bitti. Böyle bir kitap yazıp, paylaşmanız çok paha biçilemez bir şey. İçindeki bilgilere bu fiyata ulaşabiliyor olmamızı aklım hala almıyor. Teşekkürler Aksel bey.”

– baristurkoglu

Yorum mu bırakmak istiyorsunuz?

Aşağıya görüşünüzü bildirerek girişimcilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

    Adınız (gerekli)

    E-posta Adresiniz (gerekli)

    Instagram Adınız

    Yorumunuz